X
تبلیغات
رایتل
شـاهرود آفــرود
SHAHROOD OFFROAD
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من

***اطلاعیه مهم***

به منظور ساماندهی خودروهای کلاسیک و ایجاد محیط دوستانه بین دارندگان خودروهای کلاسیک در استان سمنان علی الخصوص شهرستان شاهرود مدیریت گروه شاهرود آفرود در یک اقدام جدید اقدام به ایجاد کلوپ خودروهای کلاسیک با نام شاهرود کلاسیک نموده لذا از همه دارندگان خودروهای کلاسیک که خودروی آنان از مدل 1365 شمسی و 1986 میلادی پایینتر بوده و خودروی آنان از سلامت کامل فنی و بدنه برخوردارند دعوت میشود با در دست داشتن کپی کارت خودرو به آدرس زیر مراجعه و یا با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند.

هدف از انجام چنین امری در درجه اول ایجاد محیط دوستانه و فراهم آوردن ذوق و شوق بین جوانان علاقمند به خودروهای قدیمی و کلاسیک و ایجاد بستر مناسب جهت بازدید همه علاقمندان به این خودروها میباشد و همچنین با وجود تعداد زیاد خودروی کلاسیک و قدیمی در استان ایجاد چنین گروهی لازم به نظر میرسد که با گردهمایی ها و رژه های خیابانی و همچنین نمایش خودروها در محیطی خاص و همچنین برای اولین بار در کشور ایجاد تورهای گردشگری با خودروهای تشریفاتی و... با اخذ مجوزات لازم نمایند.  

امید است این اقدام با استقبال چشمگیر دارندگان خودروهای کلاسیک و علاقمندان به این رشته مواجه شود و کمیته کلاسیک در هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی شهرستان شاهرود فعال گردد.


آدرس دفتر شاهرود آفرود:

شاهرد خیابان کمربندی نرسیده به انتهای خیابان معلم طبقه زیرین فروشگاه قصر کاشی

حسین فرخی نژاد

09121735366

جمعه 8 آذر‌ماه سال 1392 :: 00:08
موضوعات
آمار وبلاگ
  • تعداد بازدیدکنندگان: 521487
امکانات جانبی
به سایت شاهرود آفرود خوش آمدید. لطفا ما را از انتقادات و پیشنهادات خود مطلع نمایید. با تشکر
کلیه حقوق این وبلاگ برای شـاهرود آفــرود محفوظ است